tel. 784 364 251
jack1997@op.pl


Kim jesteśmy? Zobacz sam...

Witamy na naszej stronie,
Od lat gramy muzykę, która uświetnia ważne wydarzenia w Waszym życiu. Zagraliśmy na wielu weselach, bankietach, studniówkach oraz innych imprezach. Wszędzie zostawialiśmy najlepsze wrażenia i muzyczne wspomnienia.

Nasz zespół zapewnia oprawę muzyczną w klimatach weselnych, biesiadnych, dyskotekowych, głównie na terenie Warszawy i okolic. Mamy bogaty repertuar utworów muzycznych polskich i zagranicznych wykonawców - dla młodszych i starszych. Tworzymy wyjątkowy, niepowtarzalny nastrój i zapewniamy wyśmienitą rozrywkę oraz niezapomniane wrażenia.

Jesteśmy czteroosobowym zespołem, w skład którego wchodzi trzech muzyków i wokalistka. Gramy na instrumentach klawiszowych, gitarze solowej, basowej, a także na trąbce i akordeonie. Udane wesele to głównie dobry zespół, który nie tylko dostosuje muzykę do upodobań pary młodej i gości, ale także potrafi ich zachęcić do wzięcia udziału w całonocnej zabawie. Naszym atutem jest umiejętność współtworzenia niezapomnianego klimatu imprezy. Tradycyjnie proponujemy pierwszy taniec dla młodej pary, oczepiny, konkursy, biesiadę przy stołach, podziękowania dla rodziców.

Imprezę uatrakcyjniają profesjonalne nagłośnienie, bajeczne oświetlenie, wytwornica baniek i dymica.